Konačni rezultati XII. županijskog natjecanja mladih Crvenoga križa

U subotu 12. ožujka 2016. godine Osnovna škola Donji Kraljevec bila je domaćin XII. županijskog natjecanja mladih Crvenoga križa za Međimursku županiju. Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije i to za podmladak i mladež. U kategoriji podmlatka bilo je prijavljeno 14 ekipa (III.OŠ Čakovec, OŠ Domašinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec, OŠ dr.Vinka Žganca Vratišinec, OŠ Hodošan, OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na bregu, OŠ Ivanovec, OŠ Nedelišće, OŠ Orehovica, OŠ Podturen, OŠ Sveta Marija, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, OŠ Vladimira Nazora Pribislavec), U kategoriji mladeži bile su prijavljene 3 ekipe (gimnazija Josip Štolcer Slavenski, Srednja škola Čakovec i Ekonomska i trgovačka škola Čakovec). Ekipe su se natjecale u teorijskom i praktičnom dijelu. Natjecanje je otvorio zamjenik župana Međimurske županije gospodin  Zoran Vidović, a isto je podržao i načelnik Općine Donji Kraljevec, gospodin Miljenko Horvat. Ispred organizatora na otvorenju natjecanja govorio je i  ravnatelj Gradskog društva Crvenog križa Čakovec dr.sc.Kristijan Valkaj. Natjecanje je proteklo prema zamišljenom programu, uz prisustvo uvaženih gostiju i u dobroj organizaciji djelatnika i učenika OŠ Donji Kraljevec, Gradskog društva Crvenog križa Čakovec, članova različitih povjerenstava i sudaca.

EKIPA OŠ DONJI KRALJEVEC S MENTORICOM DUNJOM NOVAK

Čestitamo svima, a ekipama koje će predstavljati Županiju na VIII. međužupanijskom natjecanju želimo puno uspjeha i čim bolji plasman!