Autor: Ivana Vargek, 9. 6. 2016.

Učenici 3. razreda u srijedu, 8. lipnja, imali su dva zadatka: saznati kako se pročišćava voda iz kanalizacije i kako se pali vatra. Prvi zadatak su s lakoćom odradili, no zapeli su na drugom. Nigdje nisu uspjeli pronaći suha drva, nisu mogli upaliti suhu travu,... Jedva su nadvladali sve prepreke. Pregladni, prvi turu pečenja mesa nisu stigli ni slikati. Za desert su se posladili Arijanovim trešnjama koje su isto stavili na ražanj. Nakon jela slijedila je igra te povratak kući. Kako je to izgledalo možete vidjeti na ovim fotografijama.