Autor: Ivana Vargek, 31. 5. 2016.

Upravni odjel za društvene djelatnosti organizira prezentaciju srednjih škola Međimurske županije i njihovih obrazovnih programa u tri centra:

• u Čakovcu 1. lipnja 2016. u 18.00 sati – koordinator Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
  • u Murskom Središću 2. lipnja 2016. u 18.00 sati – koordinator Tehnička škola Čakovec
  • u Prelogu 3. lipnja 2016. u 18.00 sati – koordinator Srednja škola Prelog (mjesto održavanja: sportska dvorana OŠ Prelog)

Predstavljanja su namijenjena učenicima osmih razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima, a uz kratku prezentaciju svih škola, učenicima i roditeljima bit će omogućeni i osobni kontakti s ravnateljima škola i njihovim suradnicima, kako bi mogli dobiti izravne odgovore na sva pitanja koja ih zanimaju. Isto takve kontakte učenici će moći uspostaviti i s potencijalnim poslodavcima i eventualnim stipenditorima.

Pozivamo sve osmaše i njihove roditelje da se odazovu prezentaciji i saznaju dodatne važne informacije oko upisa željene srednje škole!