Autor: Ana Dovečer, 11. 5. 2015.

Kako se uobičajeni način predstavljanja srednjih škola na satovima razrednika i roditeljskim sastancima nije pokazao najučinkovitiji, odlučeno je da će se srednje škole predstavljati na tri mjesta - u Čakovcu (25.svibnja 2015. u Školskoj sportskoj dvorani Ekonomske i trgovačke škole), Murskom Središću (26. svibnja 2015. u sportskoj dvorani) i Prelogu (27. svibnja 2015. u školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole Prelog). Sva predstavljanja počinju u 18 sati! Molim sve učenike 8. razreda OŠ Donji Kraljevec da se zajedno sa svojim roditeljima odazovu predstavljanju srednjih škola u mjesto održavanja po odabiru! Tamo će dobiti sve informacije vezane uz programe i konkretne stvari koje ih zanimaju o određenoj srednjoj školi. Međimurska županija će izdati i prigodnu brošuru sa svim informacijama. O datumu roditeljskog sastanka u školi bit ćete naknadno obaviješteni!