Poštovani ZEMLJOLJUPCI!

Želimo Vas obavijestiti o zelenim aktivnostima koje pripremamo u 4. mjesecu, a sve kako bi pokazali svoju duboku zahvalnost našoj predivnoj planeti. Ekološkim aktivnostima posvetit ćemo cijeli tjedan i dati svoj maksimum u očuvanju doma svih živih bića. Cilj nam je da se akcijama, predvođeni našim učenicima,  priključe svi stanovnici Donjeg Kraljevca i pokažu što znači biti pravi Zemljanin.

22.4.2014. učenici od 1. do 8. razreda sudjelovat će u akciji čišćenja Zelena čistka koja se provodi u sklopu globalnog pokreta Let′s do it!

23. i 24.4.2014. organiziramo prikupljanje starog papira u suradnji s poduzećem „UNIMER“ te prikupljanje stare odjeće i obuće za socijalnu zadrugu „Humana Nova“ koja potiče zapošljavanje osoba s invaliditetom.

29.4. 2014. u školi će se održati EKO – PROJEKTNI DAN!

Učitelji i učenici uživat  će u kreativnim radionicama, eko-kvizu koji će biti posvećen školskom vrtu te priredbi. Tema ovogodišnjeg projektnog dana je ekologija i smijeh.

Nadamo se da ćete se uključiti u naše zelene akcije i podržati nas u nastojanjima da očuvamo planetu Zemlju za sve generacije koje dolaze! Prekrasni svijet počinje od nas!