« Travanj 2024 »

Autor: Ana Dovečer, 6. 6. 2013.

Od 21. do 27. srpnja 2013. u Tehničkoj školi Čakovec održat će se četvrta Ljetna tvornica znanosti. LjTZ su znanstveno-edukativne radionice za učenike osnovnih i srednjih škola na kojima kroz tjedan dana rade na malim znanstvenim projektima uz vodstvo mentora.

Na radionice se mogu prijaviti učenici sa završenim 3. razredom osnovne škole ili stariji, na web stranicama www.tvornica-znanosti.org - tamo se nalaze upute za prijavu i opisi radionica koje se ove godine nude sudionicima. Prijave traju do 21. lipnja 2013. Ove godine u Čakovcu nudimo 9 različitih radionica iz fizike, biologije, geologije, matematike, informatike i astronomije, a planiramo primiti 58 sudionika različitih uzrasta.

Sva dodatna pitanja možete uputiti Ivanu Novoselu na adresu e-pošte ivan.novosel@tvornica-znanosti.org ili broj mobitela 098 885 258.