« Travanj 2024 »

Poštovani učenici i roditelji!

Dani otvorenih vrata za učenike 8. razreda osnovnih škola održat će se u subotu 6. travnja 2013. u vremenu od 8,00 do 12,00 sati za srednje škole sa sjedištem u Čakovcu, a za Srednju školu Prelog u subotu, 13. travnja 2013. u vremenu od 9,00 do 12,00 sati. Županija je dogovorila besplatni prijevoz učenika prema redovnom voznom redu autobusa pa molim sve zainteresirane učenike da se do četvrtka jave ravnateljici škole. Posjet škole obavezan je u pratnji roditelja.

U prilogu obavijesti nalazi se raspored radionica koje će provoditi Gospodarska škola Čakovec.