OBAVIJEST ZA UČENIKE I DJELATNIKE OŠ DONJI KRALJEVEC

OBAVJEŠTAVAJU SE UČENICI I DJELATNICI OŠ DONJI KRALJEVEC DA SE OTVARA NATJEČAJ ZA IZBOR HIMNE EKO-ŠKOLE DONJI KRALJEVEC
Trajanje  natječaja – od 22.01. do 26.02.2010.
Na natječaju mogu sudjelovati svi učenici OŠ Donji Kraljevec pojedinačno, u paru ili u grupi do 4 osobe.

Eko-himna mora biti napisana u obliku stiha( pjesmica), poželjno s rimom. Tematika mora biti povezana s Osnovnom školom Donji Kraljevec i/ili ekološkim temama.
Prijedlozi se predaju zaključno s 26.02.2010. isključivo u elektronskom obliku u programu Microsoft Word (predati na CD-u u knjižnicu ili poslati na e-mail škole – objavljen na stranicama škole) sa svim podacima o imenu i prezimenu i razredu učenika koji su osmislili prijedlog.
U slučaju problema s ispisom u elektronski oblik obratiti se učiteljici informatike ili  informatičkoj grupi!
Povjerenstvo za izbor sastavljeno je od učitelja glazbene kulture i članova Eko-odbora. Najbolji rad bit će uglazbljen i izveden za projektni Eko-dan.
Prva tri najbolja rada bit će nagrađena na projektnom Eko-danu.
Detalji i propozicije natječaja objavljeni su na web-stranici škole i na oglasnoj ploči u školi.