Poštovani,

Prema Preporuci Stožera civilne zaštite Međimurske županije, a nakon uvida u epidemiološko stanje u OŠ Donji Kraljevec, nakon konzultacije s liječnicom školske medicine, predstavnicima vijeća roditelja, članovima školskog odbora, djelatnicima škole te pročelnicom Upravnog odjela za obrazovanje i kulturu donijela sam odluku o prelasku rada učenika i učitelja predmetne nastave na rad na daljinu. Od ponedjeljka 14.12.2020.za učenike od 5. do 8. razreda OŠ Donji Kraljevec primjenjuje se model rada C. Učenici razredne nastave od 1. do 4. razreda dalje imaju redovitu nastavu u školi.

Učenici predmetne nastave dužni su  redovito pratiti nastavu na daljinu, obavljati savjesno i  na vrijeme zadane im zadatke  te i dalje poštovati mjere zaštite od zaraze virusom koji izaziva Covid 19.