U ponedjeljak 26.10.2020.započinje nastava u školi za učenike 1., 2. i 4. razreda

Poštovani,

• U ponedjeljak 26.10.2020.započinje nastava u školi za učenike 1., 2. i 4. razreda
  • Učenici 1., 2. i 4. razreda imat će  nastavu  u školi sa svojim razrednicama.  Nastava Engleskog jezika bit će u školi za učenike 1. i 2. razreda, a iz ostalih predmeta i dalje ide virtualno (Katolički vjeronauk i  Informatika za 1. i 2. razred, a isti predmeti te Engleski jezik, Glazbena kultura i Njemački jezik  za 4.razred).
  • Učenici kojima je izrečena mjera samoizolacije i dalje ne dolaze u školu sve dok im traje izrečena mjera
  • Nastava u školi započinje prema ustaljenim protokolima (1. i 2. razred od 8,15, 4. razred od 8,00 sati).
  • Raspored sati se mijenja. Razrednice će roditelje do ponedjeljka obavijestiti o novom rasporedu sati.
  • Od ponedjeljka započinje s radom produženi boravak za učenike 1.razreda
  • Za ostale razrede planira se povratak tek nakon jesenskih praznika (3.11.) i to u skladu s epidemiološkom situacijom
  • Učenici, roditelji i djelatnici trebaju biti maksimalno odgovorni za svoje i za zdravlje svih ostalih pojedinaca. Važno je  striktno pridržavanje svih mjera i preporuka stožera i MZO te  dobra međusobna komunikacija. U slučaju pojave simptoma zaraze virusom Covid 19 roditelji  ne šalju učenike u školu već se javljaju nadležnom liječniku.
  • I dalje je  izuzetno važno da razrednici/pedagoginja/ravnateljica budu upoznati kakva je situacija s novozaraženim učenicima, o izrečenoj mjeri samoizolacije i kad ona završava za učenike OŠ Donji Kraljevec.
  • Roditelji trebaju obavijestiti  Školu o svakom važnom podatku vezanom uz epidemiološku situaciju.

Molim sve učenike i roditelje da redovito prate objave na ovoj službenoj stranici Škole. U slučaju bilo kakve veće promjene (npr. promjene u  epidemiološkoj situaciji) koje bi mogle utjecati na rad u OŠ Donji Kraljevec, na službenim  stranicama pronaći ćete točne i pravovremene informacije.

Za sve informacije možete se i dalje obratiti na telefon u školi 040/655-137 ili na e-mail skola@os-donji-kraljevec.skole.hr