Poštovani roditelji/staratelji,

od 11.5.2020. nastavljamo s pregledima za procjenu psihofizičkog stanja djece obveznika za upis u prvi razred osnovne škole.

Pregledi su prilagođeni trenutnoj epidemiološkoj situaciji i načinu rada preporučenom od strane Hrvatskog društva za školsku i adolescentnu medicinu i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Radi dogovora o terminu dolaska na pregled i detaljnijih uputa o načinu provedbe pregleda kontaktirat će vas pedagoginja škole.

Pregledu mogu pristupiti samo djeca koja nemaju povišenu tjelesnu temperaturu niti bilo koje druge znakove bolesti dišnog sustava (kašalj, kihanje, šmrcanje, grlobolja, problemi s disanjem, itd.). U pratnji djeteta može biti samo jedan roditelj koji također ne smije imati povišenu temperaturu niti bilo koje druge tegobe od strane dišnog sustava.

Također vas molimo da na pregled donesete postojeću medicinsku ili drugu dokumentaciju (otpusna pisma, nalaze specijalista, mišljenje logopeda, psihologa, defektologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju i sl.) ukoliko vaše dijete boluje od neke kronične bolesti ili ima neke teškoće u razvoju.

Na testiranje ponesite drvene bojice, jednu grafitnu olovku i kemijsku olovku.

Za sva dodatna pitanja i pojašnjenja možete nas kontaktirati e-mailom petra.tomsic91@gmail.com.