Za ponedjeljak 2.12.2019.najavljen je štrajk učitelja u OŠ Donji Kraljevec.

Pozivam učenike 4.RAZREDA koji su upisani na izbornu nastavu Katoličkog vjeronauka da u ponedjeljak dođu na nastavu od 8,00 do 10,45 sati. Nakon izborne nastave Katoličkog vjeronauka za učenike će se održati radionice od 10,50 do 12,25 sati. Molimo učenike ukoliko imaju svoje radne udžbenike za radionice Trening životnih vještina kod kuće da ih ponesu sa sobom u školu. Učenici neka na radionice ponesu drvene bojice.

Učenike 5.RAZREDA koji su upisani na izbornu nastavu Katoličkog vjeronauka pozivam u ponedjeljak na nastavu od 10,50 do 13,20 sati. Za učenike će se prije nastave izbornog predmeta održati radionice od 8,50 do 10,45 sati. Molimo učenike ukoliko imaju svoje radne udžbenike za radionice Trening životnih vještina kod kuće da ih ponesu sa sobom u školu. Učenici neka na radionice ponesu drvene bojice.

Ostale aktivnosti planirane redovitim rasporedom sati zbog najavljenog štrajka se neće održavati.

Za sve informacije pratite službenu stranicu Škole. Informacije možete dobiti i na e-mail ravnateljica@os-donji-kraljevec.skole.hr i na telefon 655-604.