Datum objave: 21. travnja 2026.

Naši prvašići posadili nova stabla u školskom dvorištu

I ove godine u OŠ Donji Kraljevec povodom Dana dobrih djela, naši najmlađi učenici ostavili su trajni trag u okolišu svoje škole. U vrtu škole posađene su dvije nove sadnice drveća: zeleni javor i japanska trešnja.

Ova akcija ne bi bila moguća bez podrške i inicijative Vijeća roditelja koje je osiguralo donaciju Vrtnog centra Iva.

Od srca zahvaljujemo na suradnji i nadamo se da će se tradicija sadnje drveća očuvati još dugi niz godina.

Bravo za naše prvašiće, njihove roditelje i učitelje!

Pedagoginja: Anja Najman

Pročitajte još

Druga radionica

Druga radionica

U OŠ Donji Kraljevec nastavljaju se aktivnosti kojima obilježavamo 20-tu obljetnicu postojanja samostalne OŠ Donji Kraljevec. Tako je u srijedu 6.11.2024.održana 2.radionica za učenike i bake i djedove naše škole pod nazivom  „Vježbanje s bakama i djedovima“. U...

Najava radionice za srijedu

Poštovani učenici, djelatnici i svi prijatelji OŠ Donji Kraljevec. Najavljujem već 2. radionicu u sklopu projekta obilježavanja 20-te obljetnice OŠ Donji Kraljevec. Ovaj put družit će se učenici 3. i 4. razreda sa svojim bakama i djedovima, ali na sportskoj radionici....

Skip to content