Datum objave: 21. travnja 2026.

Šahovsko natjecanje

Učenici 4., 7. i 8. razreda Anđelo Novak, David Glavak, Juraj Cvetko i Vilim Recek sudjelovali su na šahovskom natjecanju koje se održalo 17. travnja u OŠ Prelog.

Kroz igru, pokazali su odličnu sposobnost strateškog razmišljanja, koncentracije i sportskog duha. 

Čestitamo učenicima na trudu i zalaganju te im želimo puno uspjeha u budućim natjecanjima!  

Pedagoginja: Anja Najman

Pročitajte još

Sportski praznici – uključite se!

Sportski praznici – uključite se!

Sportski praznici besplatan su ljetni sportski program koji se provodi tijekom tri tjedna, nakon kraja školske godine, na 98 lokacija u Republici Hrvatskoj. Projekt se provodi uz punu podršku Ministarstva turizma i sporta u suradnji sa županijskim školskim sportskim...

Skip to content