Datum objave: 25. travnja 2025.

Sadnja drveća

Ove školske godine Vijeće roditelja naše škole svojim radom, trudom i idejama uvelike pomaže Školi u uređenju okoliša i interijera.

U tjednu kada obilježavamo eko-tjedan posebno nas je razveselila inicijativa Vijeća roditelja povodom „Dana dobrih djela 2025.“ Naime, Vijeće je u sklopu te inicijative osiguralo 3 sadnice drvenastog bilja koje su danas zasadili učenici 1.razreda naše škole.

Sađenjem drveća zajedno doprinosimo smanjenju ekološkog otiska, edukaciji djece o važnosti čuvanja šuma i okoliša te potičemo interakciju učenika i prirode. Učenici 1.razreda moći će ujedno pratiti kako napreduju „njihove“ sadnice koje su posadili.

Najljepše zahvaljujemo Vijeću roditelja, kao i Vrtnom centru „Iva“ na prekrasnoj donaciji.

Ravnateljica: Sandra Vlahek

Pročitajte još

Tlo – riznica prirodnog blaga

Tlo – riznica prirodnog blaga

Učenici petih razreda na satu Prirode zamijenili su učionicu školskim dvorištem! Kroz istraživačku temu "Tlo – riznica prirodnog blaga", na jedan dan su postali pravi znanstvenici. Što smo sve istraživali? Aktivnosti su bile podijeljene u nekoliko uzbudljivih pokusa...

Skip to content