« Listopad 2017 »

1. razred

U prvi razred krenulo je 13 spremnih đaka željnih znanja. Uz nas je bio učitelj Ivan Mesić koji nam je postavio odlične temelje za daljnje školovanje.

2. razred

Ta je godina bila puna promjena. Dobili smo novog prijatelja Ivana.  No to nije sve, promijenili smo i razrednika. Novom nam je razrednicom postala učiteljica Anita Purić.

3. razred

U 3. razredu smo radosno iščekivali Prvu pričest. Za sakrament su nas pripremali župnik Matija Vonić i učiteljica Katarina Pahek Čajić.

Nažalost, naš dobri prijatelj Petar Fileš nas je napustio jer se preselio u Varaždin.

4. razred je bio jako zanimljiv. Dobivali smo tjedne zadaće na listiću.

Imali smo nastavu po eksperimentalnom programu. Na kraju 4. razreda imali smo završnu priredbu na kojoj smo se lijepo zabavili.

5.razred

U 5. razredu dobili smo novu razrednicu Milku Vidović , koja nas je bodrila u svemu. Upoznali smo učitelje predmetne nastave i dobili smo nove predmete koje su neki zavoljeli , a neki ne. Saznali smo da moramo puno više učiti.

6.razred

U 6.razredu ocjene i školu počeli smo shvaćati ozbiljnije , te smo se prihvatili knjige. Polako smo ulazili u pubertet.

7. razred

U 7. razredu bili smo na ludom maturalcu s OŠ Hodošan, OŠ Vratišenec i novom razrednicom Dubravkom Horvat i učiteljicom iz informatike Anom Dovečer.

8. razred

U 8. razredu smo se  trudili da  upišemo željene škole i na kraju školske godine nismo mogli reći ništa osim „iBok“.