« Ožujak 2024 »

Autor: Ana Dovečer, 11. 4. 2022.

Društvo će u III. OŠ Čakovec s partnerima Radio klubom „Međimurje“, Foto-kino klubom Ivanovec i Aeroklubom „Međimurje“ uz podršku Zajednice tehničke kulture Međimurske županije i Grada Čakovca održati Proljetni kamp tehničke kulture, „Učenje tehnike kroz igru“.

Na kampu mogu sudjelovati učenici od 1. – 8. r. iz svih međimurskih osnovnih škola.

Kamp će se održati u četvrtak, 21. od 8:30 – 12 sati i u petak, 22. travnja od 9 – 12 sati.

Za učenike će biti osiguran sendvič i sok. Učenici trebaju imati sa sobom školske papuče i pribor za pisanje.

Učenici se uz suglasnost roditelja – staratelja, prema razredu koji polaze mogu prijaviti samo na jednu od jedanaest ponuđenih radionica na slijedeću poveznicu   https://bit.ly/3uYn4DX